Велика подорож Намібією: Груповий тур 13 днів/ 12 ночей
День 1. Прибуття до Вінгуку.
Зустріч в аеропорту та трансфер до Voigtland Guesthouse – ідеального місця для відпочинку після довгого перельоту. Тут ви одразу відчуєте колорит Намібії: затишна атмосфера, африканська гостинність і мальовничі краєвиди. А вже після обіду на вас чекає особливий момент – затишне чаювання на яке до вас приєднаються чарівні жирафи.
Розміщення у Voigtland Guesthouse.
День 2. Віндгук - Соссусвлей.
Відстань: 350 км гравійними дорогами. Тривалість: близько 5,5 годин із зупинками.
Виїзд із Віндхука близько 8 години ранку. Ми прямуємо на захід, у пустелю Наміб, і подорожуватимемо мальовничими дорогами та саванною Центрального нагір'я та парку Наміб-Науклуфт. По дорозі зупинка на захоплюючому оглядовому майданчику перевалу Шпреєтшугте, перш ніж ми спустимося з Центрального плато в пустелю. Ми перетинаємо висохлі русла річок, які наповнюються водою лише у сезон дощів. Зупинка в невеликій пустельній пекарні, щоб спробувати свіжоспечений хліб, тістечка та знаменитий «яблучний пиріг».
Розміщення: Namib Desert Camp або аналогічний.
День 3. Соссусвлей.
Перед сходом сонця ми починаємо захоплюючу пригоду в Соссусфлей - країні найвищих піщаних дюн на Землі! Піднявшись на вершину мальовничої Дюни 45, ми вирушимо бездоріжжям і прогуляємося пустелею серед помаранчевих, сюрреалістичних дюн долини Дедвлей. Краєвид величних дюн, що захоплює дух, зворушених світлом сонця, що сходить, і контрастними тінями, приголомшує своїми формами, образами і колярами! Височачи на 330 м над головою, знаходиться одна з найвищих дюн Наміба, «Великий Тато». Вишукані види, які варто зафільмувати.
У другій половині дня похід захоплюючим утворенням каньйону Ссерієм і коротке відвідування дюни Елім.
Розміщення: Namib Desert Camp або аналогічні.
День 4. Сосуссвлей - Свакопмунд.
Відстань: близько 320 км гравійними дорогами. Тривалість: близько 6 годин із зупинками на обід та фотосесію.
Після сніданку ми вирушаємо в подорож пустелею Наміб та парком Наміб-Науклуфт — на північний захід у невелике місто-оазис Свакопмунд, розташоване на узбережжі Атлантичного океану. Дорогою перетинаємо русло річки Куйсеб, проїжджаємо через великі райони савани та пустелі. Можливість побачити страусів, спрингбоксів, гірських зебр і оріксів, що пасуться в їхньому природному середовищі. При перетині знакового тропіка Козерога час для перерви, розминки ніг та короткої фотосесії. Після прибуття на узбережжя - відвідування лагуни Уолфіш-Бей, щоб спостерігати за зграями великих та малих фламінго.
Прибуття в Свакопмунд після обіду залишок дня вільний для відпочинку або прогулянки цим старим німецьким колоніальним містом.
Розміщення: Alte Brucke Resort або аналогічні.
День 5. Свакопмунд.
Вранці розслаблююча прогулянка мальовничим прибережним містом Свакопмунд. Відвідування вуличного ринку для придбання сувенірів та барвистих африканських артефактів. Після обіду, прогулянка захоплюючими стежками Місячної долини та спостереження Welwitschia Mirabilis — пустельної рослини та ботанічної пам'ятки; одного з найдавніших відомих рослин на Землі, яке ботаніки називають «живими копалинами».
Сьогодні ви маєте час для додаткових екскурсій на узбережжі:
- Поїздка на квадроциклах по дюнах пустелі Наміб
- Ранковий круїз із дельфінами до колоній фламінго та морських котиків
- Також екскурсія до гавані Сендвіч, де дюни зустрічаються з океаном
- Екскурсія містом Свакопмунд і відвідування Кришталевої галереї та місцевого ремісничого ринку
Розміщення у Свакопмунді: Alte Brucke Resort або аналогічний.
День 6. Свакопмунд - Дамараленд.
Відстань: близько 300 км по соляних та гравійних дорогах. Тривалість: близько 8 годин, включаючи огляд визначних пам'яток.
Соляна дорога вздовж узбережжя Атлантичного океану веде нас далі на північ. Дорогою відвідування найбільшої колонії морських котиків з короткою зупинкою на історичному мисі Крос, де в 1486 році португальський моряк Дієго Као встановив гранітний хрест на згадку про короля Португалії після висадки на узбережжя Намібії.
Повертаючи на схід, углиб країни, ми прямуємо до гірського масиву Брандберг із найвищою вершиною Намібії, Кенігштайном, що височіє на 2574 м над рівнем моря.
Прибуття в лодж ближче до вечора, решту дня ви можете провести біля басейну.
Розміщення: White Lady Lodge або аналогічні.
День 7. Дамараленд.
Рано-вранці, по дорозі до Твіфелфонтейну — об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, де на іржавих скелях і горах знайдено понад 2000 наскельних малюнків, створених бушменами. На малюнках зображені тварини, мисливці та полювання, люди та їх спосіб життя.
Додаткова екскурсія: етнічний візит до «Живого музею», який представляє культуру Дамара.
Розміщення: Twyfelfontein Country Lodge або аналогічні.
День 8. Дамараленд - Каоколенд.
Відстань: близько 400 км гравійними дорогами. Тривалість: близько 8 годин, включаючи перерви на фотографування та обід.
Після сніданку ми вирушаємо далі до Каоколенду, в Опуво, столиці цього північного регіону. Ми зустрінемося з напівкочовим племенем Хімба. Одне з останніх скотарських племен на Землі, яке продовжує зберігати свій традиційний стародавній спосіб життя, як і сотні років тому. Унікальний шанс зробити етнічну фотографію!
Розміщення: кемпінг Opuwo чи аналогічний.
День 9. Кунене.
Відстань: 180 км гравійними дорогами, включаючи поїздку в селеще Хімба.
Вранці незабутнє відвідування селища Хімба, знайомство з їхнім кочовим способом життя. Унікальна можливість поспостерігати за екзотичною культурою та звичаями. Хімба - це напівкочове скотарське плем'я, що населяє Каоколенд на півночі Намібії. Вони дотримуються своїх традицій, а красиві жінки хімба відрізняються помаранчевим кольором шкіри, хитромудрими зачісками та традиційними прикрасами. Чоловіки і жінки Хімба носять мало одягу, крім пов'язки на стегнах або міні-спідниці з козячої шкури, вони натирають свої тіла сумішшю червоної охри і тваринного жиру, щоб захистити себе від сонця, комах і покращити стан шкіри. Це надає шкірі хімбу характерного насиченого червоного кольору. Прикраси хімба виготовляються із заліза, шкіри тварин або черепашок, і завдяки хитромудрому дизайну стали дуже популярними серед туристів. Відвідування селища Хімба створює чудову нагоду для захоплюючої етнічної фотографії! Після ранкової пригоди час для обіду та відпочинку.
Після відвідування селища Хімба ми прямуємо далі на північ у напрямку річки Кунене, щоб помилуватися водоспадами Епупа. Кунене створює природний кордон між Намібією та Анголою. Після прибуття – відвідування водоспаду Епупа.
Ближче до вечора ми піднімемося на пагорб Капіка, щоб помилуватися водоспадами на тлі заходу сонця.
Розміщення: Epupa Lodge & Campsite або подібний.
День 10. Кунене - Етоша.
Відстань: близько 500 км по асфальтованих та гравійних дорогах. Тривалість: близько 8 годин із зупинками для огляду визначних пам'яток та обіду.
На шляху до вражаючого природного заповідника – національного парку Етоша! Його краса та природна чарівність просто приголомшують відвідувача! Дикі тварини населяють величезні райони трав'янистої савани. Гармонія та рівновага природи наповнюють глядача спокоєм та безтурботністю.
Розміщення: Okaukuejo Lodge.
День 11. Етоша.
Сьогодніі сафарі триватиме від сходу до заходу сонця. Ми відстежуємо диких тварин у їхньому природному середовищі, спостерігаємо за стадами слонів, зебр, гієн, різними антилопами: куди, ориксами, імпалами, каннами, спрингбоками, гну, жирафами, носорогами, шакалами та хижими птахами. Пошук великих кішок Етоші: гепарда та леопарда, а також "короля савани" - лева.
Вечір проводимо біля водопою, спостерігаючи і милуючись багатою різноманітністю диких тварин. До пізньої ночі ми зачаровані неймовірним природним шоу!
Розміщення: Okaukuejo Lodge.
День 12. Етоша.
Цілий день сафарі в Етоші.
Розміщення: Okaukuejo Lodge.
День 13. Етоша - Віндгук.
Відстань: близько 450 км асфальтованими дорогами. Тривалість: 6 годин, включаючи зупинку для шопінгу та обіду.
Після відвідування водопою, залишаємо Етошу вранці і прямуємо на південь у Віндхук «назад до цивілізації». Дорогою відвідування ринку сувенірів в Окаханджі. Чудова можливість придбати сувеніри ручної роботи. Трансфер до аеропорту для реєстрації на міжнародний рейс.
*Якщо виліт із Вінгуку запланований вранці або вдень, необхідно бронювати додаткову ніч у місті або неподалік!
Вартість проживання в 4* на НB - 3980 USD з туриста при проживанні в ½ Dbl
Вартість проживання в 4* на FB - 4330 USD з туриста при проживанні в ½ Dbl
Вартість проживання в 5* на НB - 7375 USD з туриста при проживанні в ½ Dbl
Вартість проживання в 5* на FB - 7815 USD з туриста при проживанні в ½ Dbl