36 37.5
#tastyresty

МЕКСИКА: Вся Мексика за 9 днів

Скачать

 ВСЯ МЕКСИКА ЗА 9 ДНІВ

Вартість ½ DBL BB 1545 USD, SNGL - 1812 USD, 1/3 TRPL - 1457 USD

2022 рік: 16.07, 06.08, 27.08, 17.09, 08.10, 29.10, 19.11, 03.12, 22.12

2023 рік: 03.01, 21.01 День 1. Приліт у Мехіко Сіті – місто контрастів.
Зустріч в аеропорту, трансфер та розміщення в готелі 4*. Вільний вечір для відпочинку.

День 2. Оглядова екскурсія Мехіко – музей Антропології та Піраміди Сонця та Місяця (Теотіуакан) (140 км)
Мехіко - одне з найбільших міст світу з населенням офіційно близько 23 мільйонів жителів, що робить його найбільш густонаселеним містом в обох Америках і найбільшим іспаномовним у світі. Як і усі великі міста – Мехіко – це місто контрастів. Ви відправитеся в загадковий Теотіуакан – культовий центр стародавніх індіанців, що вражає своєю масштабністю та величчю будівель. Існує гіпотеза, що давні мешканці Теотіуакана мали знання про космічну енергію, які нині втрачені, і що точне орієнтування стародавніх будівель по сонцю, місяцю та зіркам має свій глибокий зміст. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення. Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі особняки – все це створює неповторний образ міста контрастів. Ви поїдете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятки історії та архітектури: Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рівери (за умови, що Палац буде відкритий для відвідування) та ін.

День 3. Колоніальне місто Пуебла (130 км) – колоніальне місто Оахака (345 км).
Згідно з переказами, одному єпископу з'явилися ангели, вказавши місце розташування майбутнього міста. Саме місто вразить вас чудовою колоніальною архітектурою, історичними пам'ятниками, серед яких Капелла Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор, що охороняються ЮНЕСКО. Церкви та будинки, прикрашені керамічними кахлями «талавера», пейзажі навколишніх гір та вулканів роблять це місто мрією любителів гарних фото та старовинної архітектури. Але якщо ваша головна слабкість – кухня, то "гастрономічна столиця Мексики" не розчарує. Обов'язково спробуйте соус «моле поблано», що поєднує неперевершений смак шоколаду та гострого перцю чилі, а також знаменитий фарширований перець – чилес ен ногада (chiles en nogada). Потім ми продовжимо свій шлях в Оахаку. Дорога до цього міста вражає мальовничими видами гор, густо вкритих кактусами-гігантами (тут можна зробити невелику зупинку та сфотографуватися з цими екзотичними рослинами). В Оахаку на вас чекає вечірня прогулянка містом, знаменитим своєю колоніальною архітектурою, музеями та церквами, а також достатком барвистих виробів народних промислів з текстилю, кераміки, дерева та металу. Розміщення у готелі 4*

День 4. Оахака - Монте-Альбан (10 км) - Дерево "Ель Туле" - Дегустація напою "мескаль" - Теуантепек (255 км).

Монте Альбан – перше місто в Мезоамериці, засноване ще у 500 столітті до нашої ери, було столицею сапотеків і протягом майже тисячі років відігравало важливу роль як політичний та економічний центр сапотекської цивілізації. Вражаючі руїни Монте-Альбану розташовані так, що видно з будь-якої точки центральної частини долини Оахака. Археологічна зона Монте Альбан, як і історичний центр міста Оахакі, є у списку ЮНЕСКО. Після екскурсії Ви відправитеся в невелике містечко Санта Марія дель Туле, де росте найтовще дерево у світі, ширина якого складає 14 метрів, а коло 42 метри, так що знадобиться не менше 30 осіб, щоб охопити його! Згідно з сапотекською легендою дерево було посаджено 1400 років тому одним жерцем на честь ацтекського бога вітру та вчені підтверджують вік цього дерева. Ель Туле внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Цього дня заплановано також відвідування місцевої фабрики з виробництва мескалю, де ви маєте шанс спробувати личинок магея, яких за традицією кладуть у пляшку мескалю. Про виробництво цього напою, ніж мескаль відрізняється від текіли і що робить хробак на дні пляшки, Ви дізнаєтесь від місцевого гіда. Розміщення у готелі Calli3*.

 

День 5. Теуантепек – Узбережжя Тихого Океану (20 км) – Каньйон де Сумідеро (375 км) – Сан-Крістобаль-де-лас-Касас (60 км).

Вранці Ви відправитеся до Каньйона Сумідеро, що знаходиться в штаті Чіапас, що входить до двадцятки найкрасивіших каньйонів світу. Дном каньйону тече річка Гріхальва, якою ви і здійсните захоплюючу подорож на човні, дорогою милуючись видами неприступних скель, що височіють на тисячу метрів, химерними візерунками на скелях.

День 6. Сан-Крістобаль-де-лас-Касас – Сан-Хуан-Чамула (15 км) – Водоспад та стародавнє місто Паленке (190 км).
Цей день розпочнеться з відвідування розташованого на околицях Сан Крістобаля села індіанців цоциль – Сан Хуан Чамула, знаменитої своєю церквою, в якій переплелися здавалося б несумісні язичницькі традиції, католицизм та сучасні віяння. Так, наприклад, існує обряд, коли до церкви приносять курку, сідають на підлозі серед розкинутих хвойних гілок, палять свічки, читають молитви, п'ють місцевий самогон та кока колу і так сидять годинами. Наш гід Вам розповість, навіщо вони це роблять, що потім відбувається з куркою, а також про інші обряди та звичаї індіанців цоциль. Потім ми вирушимо до міста Паленке, де по дорозі зможемо спостерігати як хвойні ліси змінюються субтропічною сельвою, зупинимося на одному з наймальовничіших водоспадів, якими так славляться околиці Паленке.

День 7. Руїни Паленке – Мексиканська затока – колоніальне місто Кампече (365 км).
Наш ранок розпочнеться зі знайомства з археологічною зоною Паленке, одним із найзначніших міст Класичного періоду Майя, де правили одна з наймогутніших династій, якій належав відомий Пакаль, зображення якого Ви побачите на всіх сувенірах цього регіону. Про нього та легенди, пов'язані з таємничим містом, Вам розповість ваш гід. Досі понад 90% території міста знаходиться зарослими джунглями і місто зберігає безліч загадок. Найвідоміші будівлі - Храм Написів, де було знайдено гробницю Пакаля, Палац, Храм Сонця, акведук, яким надходила вода в місто і який служив воротами в підземний світ, за повір'ями Майя. З 1987 року місто перебуває під захистом ЮНЕСКО. Після захоплюючої екскурсії археологічною зоною, Вам належить переїзд в місто Кампече, що знаходиться на березі мексиканського затоки. У місті чудово збереглася колоніальна архітектура, будинки, пофарбовані в різні кольори, та фортечні стіни, збудовані для захисту від піратів ще у 17 столітті. Розміщення у готелі 4*.

День 8. Кампече – стародавнє місто Ушмаль (160 км) – Меріда (85 км).
Величний комплекс Ушмаль. Ви почуєте відому легенду про побудований за ніч Храм чарівника. Храм Чарівника, до речі, єдина піраміда овальної форми у майя, які зазвичай основою закладали квадрати і прямокутники. Підніміться крутими сходами на Велику піраміду, яка розкопана і очищена тільки з одного боку. Вразьтеся орнаментами Палацу правителя, Жіночого монастиря, Голубиного двору та Будинку Черепах. Насолодившись пишністю цієї археологічної зони, Ви відправитеся до білокам'яної Меріди – столиці штату Юкатан. Розміщення у готелі 4*

День 9. Меріда – сьоме диво світу Чичен-Ітца (130 км) – підземне озеро Ік-Кіль – Канкун/Рів'єра Майя (220-280 км).
Після сніданку, наш шлях лежить у всесвітньо відому найкультовішу археологічну зону Мексики – Чичен Іцу. Чичен-Іца – емблема Мексики, спадщина Юнеско, одне з Нових Семи Чудес Світу, згідно з всесвітнім голосуванням. Тут Ви побачите Храм Кукулькана – візитну картку країни, на якій у дні весняного та осіннього рівнодення сонячне світло створює цікавий ефект ніби зверху сходами спускається пернастий змій. Найбільше Поле для гри в м'яч знаходиться в Чічен Іці, Ви почуєте про криваві традиції цієї ритуальної гри, де переможцям відрубували голови. Обсерваторія, Храм війн, Храм ягуарів, священний сенот, куди скидали людські жертви, про все це та багато іншого Вам розповість наш гід. Після цікавої екскурсії найвідомішими пірамідами країни, у Вас є можливість освіжитися в кришталевих водах сенота Ік Кіль, одного з тисяч сенотів на півострові Юкатан, але одного з наймальовничіших і найунікальніших за красою. Наплававшись і пообідавши, Ви вирушите до Канкуна.

В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • Трансфер за маршрутом,
  • Всі вхідні квитки в археологічні зони - за програмою,
  • Проживання в готелях 4* (окрім Теуантепек),
  • Сніданки,
  • Послуги російськомовного гіда,
  • Страховий поліс,
  • Оформлення електронного дозволу.
Міжнародний авіапереліт
Погода в Сан-Кристобаль-де-лас-Касас
Людмила Ластивка
Email: asia@cntr.com.ua
Skype: live:fd363c8133fa5f0f
Тел.: +38 067 442 08 40
ФИО:*
E-mail:*
Фотография 1:
Фотография 2:
Отзыв:
Введите символы:
ФИО:*
E-mail:*
Телефон:*
Количество туристов:
Пожелания:
Введите символы: