36 37.5
#tastyresty

МЕКСИКА: Великі канікули

Скачать

ВЕЛИКІ КАНІКУЛИ

 Даты заездов 2022: 19.07, 09.08, 30.08, 20.09, 11.10, 01.11, 22.11, 06.12, 25.12

Даты заездов 2023: 06.01, 24.01

 
Стоимость ½ DBL BB – 1195 USD, SNGL 
– 1417 USD, 1/3 TRPL – 1077 USD

 

День 1. Приліт у Мехіко Сіті

Зустріч в аеропорту. Трансфер та розміщення в готелі 4*. Вільний вечір для відпочинку.


День 2. Мехіко сіті – піраміди у Теотіуакані. (140 км)

Мехіко - одне з найбільших міст світу з населенням офіційно близько 23 мільйонів жителів, що робить його найбільш густонаселеним містом в обох Америках і найбільшим іспаномовним у світі. Як і усі великі міста – Мехіко – це місто контрастів. Величезні скляно – залізобетонні хмарочоси, авеніди на вісім смуг в один бік перетворюються на вузькі вулиці з вибоїнами, щойно звернеш із центральних магістралей.

Ви відправитеся в загадковий Теотіуакан – культовий центр стародавніх індіанців, що вражає своєю масштабністю та величчю будівель. Існує гіпотеза, що давні мешканці Теотіуакана мали знання про космічну енергію, які нині втрачені, і що точне орієнтування стародавніх будівель по сонцю, місяцю та зіркам має свій глибокий зміст. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення. Оглядова екскурсія Мехіко-Сіті - одного з найбільших мегаполісів. Елітні квартали та нетрі, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі особняки – все це створює неповторний образ міста контрастів – Мехіко-Сіті. Ви поїдете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятки історії та архітектури: Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рівери (*** за умови, що Палац буде відкритий для відвідування) та ін. Під час екскурсії Ви відвідаєте Базиліку Діви Гваделупи (покровительки Мексики), овіяної легендами та чудесами.


День 3. Meхіко Сіті – Вільяермоса – Паленке (145 км).

Вільний ранок у місті Мехіко. Днем трансфер в аеропорт на рейс Мехіко - Вільяермоса. Після прильоту до Вільяермоса, трансфер до міста Паленка.


День 4. Паленке – Мексиканська затока – Кампече (365 км).

Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'яток майя у Мексиці. Стародавнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано-вранці руїни огорнуті густим туманом, поруч протікає невеликий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи – ревуна. Поєднання природи та давніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди та перекази таємничого міста вам розповість екскурсійний гід.

Після екскурсії переїзд до міста Кампече. Ви прогуляєтеся вузькими колоніальними вуличками, оглянете справжні фортечні стіни, що витримали численні піратські атаки.

Розміщення у готелі 4*


День 5. Кампече – Ушмаль (160 км) – Меріда (85 км).

Сніданок. Вранці Ви відправитеся у величний Ушмаль, про який ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була збудована лише за одну ніч, а у місті досі живуть лісові охоронці – алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двор, Жіночий монастир — все це ви побачите тут, у неповторному Ушмалі. Переїзд до Меріди.

Розміщення у готелі 4*


День 6. Меріда – Чичен-Ітца (130 км) – Сенот Ік-Кіль – Канкун/Рів'єра Майя (220-280 км).

Сніданок. Відправлення до центру півострова Юкатан для огляду його головної пам'ятки – Чичен-Ітци. Це стародавнє місто є одним із Нових Семи Чудес Світу та визнане Всесвітньою спадщиною Юнеско. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший у світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші споруди міста постануть перед вами та вразять своєю величчю. Далі на вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод.

Переїзд до Канкуна/Рів'єри Майя, розміщення в готелі згідно з попередньою резервацією.

В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • Трансфер по маршруту.
  • Вхідні квитки до археологічних зон за програмою.
  • Проживання в готелях 4*.
  • Сніданки.
  • Послуги російськомовного гіда.
  • Груповий трансфер з готелю Канкун/Рив'єра Майя в аеропорт в день вильоту до дому.
  • Страховий поліс.
  • Оформлення електронного дозволу.
  • Внутрішній авіапереліт Вільяермоса – Паленке - від 100 дол
  • Міжнародний авіапереліт
Meteo.ua
Людмила Ластивка
Email: asia@cntr.com.ua
Skype: live:fd363c8133fa5f0f
Тел.: +38 067 442 08 40
ФИО:*
E-mail:*
Фотография 1:
Фотография 2:
Отзыв:
Введите символы:
ФИО:*
E-mail:*
Телефон:*
Количество туристов:
Пожелания:
Введите символы: