38.5 39.7
#tastyresty

ГАНА: Тур на Золотой Берег

Скачать

ГАНА: ЗОЛОТОЙ БЕРЕГ 


Вартість туру:  від 
1 747 Eur


Програма тура  

 

1 День.

Прибуття в Аккру – столицю Гани. Трансфер у готель.

 

2 День.

Аккра – столиця Гани, що інтенсивно розвивається останнім часом, з сучасними будівлями і просторими проспектами. З високласними адмінистративними площами, елегантними вілами, побудованими у першій половині 19го століття, які нагадують o найбільш процвітаюча колонія у Африці. Ми ознайомимося з пам’ятками Джеймс Таун та околиць, які населяють народність Га. Перед обличчям океану, щоденне життя місцевого населення представлено сільські пейзажі у місті. Далі ми відвідаємо майстерню виготовлення чудернацьких гробів ручної роботи, у формі фруктів, тварин, риби, машин, літаків і т.і., обмежуючи творчість лише уявою. Почавшись у Акка цей вид мистецтва поширюється, і зараз є зразки у музеях світу та виставках.

Переїзд в Согакоп.

 

3 День.

Ось ми і на землі зародження культу вуду. У віддаленому поселенні ми відвідаємо вуду-церемонію: під шалений ритм барабанів і спів адептів, закликання духів і танців, вони впадають у глибокий транс, що супроводжується закоченням очей, гримасами, конвульсіями, відчуваючи печіння або біль.

Sakpata, Heviesso, Mami Water, це тільки частина божест вуду які можуть проявитися. У цьому невеличкому селі, оточеного магічною атмосферою церемонії, приходить розуміння що мають на увазі люди, які кажуть, що у храмі ви молитесь Богові, а у святилищі вуду ми стаємо Богами..

Далі мандруємо у замлі народності Кробо.

Територія Кробо знаменита своїм бісером. Відвідаємо фабрику, що спеціалізується на виробництві бісеру, і зможемо ознайомитися з процесом їх виготовлення. Майстри виготовляють бісер за старовинною технікою. Використовують для виготовлення крихти скла, обволікуються у дуже дрібну пудру. Пудра зі скла створює замислуватий орнамент і розміщуються у власноруч виготовлені клейові форми, покриті каоліном. Надалі бісер запікають, прикрашають миють і нанизують.

 

4 День.

Вранці направляємося у Kumasi, з зупинкою Ejisu для того щоб відвідати храм Besease – важливе місце поклоніння народності Ашанті на протязі трьох століть. Це прекрасний зразок традиційної архітектури Ашанті, який вдалося відновити завдяки французькій співпраці.

Kumasi це історична і духовна столиця старовинного Ашанті королівства. Ашанті було одним з найбільш впливових королівств Африки до 19го століття поки Британія не колонізувала ці землі. Також тут можна придбати сувеніри: шкіряні вироби, кераміка, вироби з транини Кенте, а також фрукти і овочі.

Програма також включає візит в культурний центр Ашанті, багатий на місцеві артефакти.  

У другій половині дня, відвідаємо (при нагоді) традиційні похорони Ашанті. Насправді це дійство дуже відрізняється від європейської традиції – у Kumasi влаштовують свято, вважається, що тепер померлий родич буде охороняти рід від бід як дух. Тому святкують цю подію з барабанами і танцями.

Увечері можлива, додатково, оглядова екскурсія: жива музика, нічне життя, місцева музика.

 

5 День.

Вождь Ашанті, загорнутий у традиційну тканину, запросить нас у своєму дворі для цікавої бесіди про звичаї та традиції свого народу.

Ми також відвідаємо музей Королівського палацу, де розміститься унікальна колекція золотих коштовностей, що їх носив суд Ашанті, - і кілька прилеглих сіл, що спеціалізуються на ткацтві традиційного полотна Кенте.

6 День.

Вранці поїздка назад до узбережжя. Замок Кейп-Кост був побудований шведами в 1653 р. З 1657 по 1664 р. Він багато разів переходив з рук в руки, оскільки був завойований данцями, голландцями, фантами (місцевим племенем), шведами і нарешті британцями. Сьогодні тут розміщений музей історії рабської торгівлі.

У Кейп-Коусті ми також відвідаємо форт Вільям, і маяк. З вершини буде нагода насолодитися чудовим видом на місто.

 

7 День.

За кілька кілометрів на північ від узбережжя, посеред тропічного лісу, відвідаємо національний парк Какум. З мосту між деревами можна спостерігати за лісом згори – це найдовший і найвищий мотузковий міст у світі.

Попереду нас чекають скарби Гани (раніше відома як Голд-Кост) - понад 50 старовинних фортів і замків. На автомобілі ми добираємось до Ельміни та відвідуємо замки та підземелля, що нагадує давню торгівлю золотом, слоновою кісткою та рабами. Ельміна - найстаріша і найбільша європейська будівля в Африці і пов’язує історію Африки зі світовою історією. У 1482 році Христофор Колумб і Бартоломмео Діас прибули з десятьма каравелами, щоб побудувати замок під владою Португалії. Розпочалась історія Ельміни: замок, порт, село, що контактувало з Європою та Америкою понад п’ять століть, задовго до початку колоніального панування. Замок Сан Хорхе да Міна багатий історією; згодом ним правили Португалія, Голландія, Великобританія, а тепер Гана. Замок використовувався як склад для торгівлі золотом, слоновою кісткою та врешті-решт рабами. Те, що ми сьогодні відвідуємо, є результатом послідовних продовжень і визнано об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Унікальна рибальська гавань із сотнями великих барвистих каное, які щодня кидають виклик хвилям та течіям.

У старому місті з його яскравою атмосферою ми відкриємо Посубань: святині давніх воїнів, які все ще існують, і здійснюють підношення статуї. Атмосфера на стародавніх провулках зароджується до тих часів, коли Ельміна була зайнятою атлантичною торговою цитаделлю.

 

8 День.

Вільний час для відпочинку на пляжі або прогулянок.

Пізно вранці переїзд до Аккри, а ввечері трансфер до аеропорту для вильоту.


В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
 • Зустріч-проводи в аеропорту після прибуття (день 1) та вильоту (день 8)
 • Трансфери та екскурсії в мікроавтобусах
 • Місцевий гід (англомовний)
 • Екскурсії та відвідування відповідно до програми
 • Проживання в стандартних номерах, згідно з маршрутом
 • Харчування по програмі: B = сніданок, L = обід, D = вечеря
 • Мінеральна вода в автобусі / машині під час візитів
 • Вхідна плата за парки, концесії, заповідні території та культурні об’єкти
 • Дорожня аптечка
 • Усі збори та податки за послуги.
 • Міжнародні рейси
 • Раніше (до першого дня) та / або пізніше (після дня 8) трансфери з / до аеропорту
 • Плата за візу та будь-які податкові збори у аеропорту
 • Додаткові екскурсії та харчування
 • Мінеральна вода та напої під час їжі
 • Плата за особисті фотографії та відео
 • Мед. страхування (обов'язкове)
 • Чайові водіям, екскурсоводам і т.д.
Данные о погоде будут добавлены в ближайшее время
Шведюк Ирина 
Email: tours@cntr.com.ua
Skype: irina-tour1
Тел.: +38 067 442 0840
ФИО:*
E-mail:*
Фотография 1:
Фотография 2:
Отзыв:
Введите символы:
ФИО:*
E-mail:*
Телефон:*
Количество туристов:
Пожелания:
Введите символы: